x تبلیغات
یکتانیوز

پمپ برتولینی یکی از برند های مشهور در ضمینه تولید پمپ پیستونی – کارواش و دیافراگمی می باشد

 

 
در این محیط ها به طور نرمال، هوا دچار آلودگیهای خاص تنفسی شده و بسته به شرایط نگهداری ممکن است با حضور آفات و حشرات موذی مختلفی روبرو شود. همچنین ایجاد اتاق مه سرد که برای بیماران تنفسی و پوستی فضایی مطلوب و مناسب است، برای کم شدن بوی نم در استخرها نیز از مواد خوشبوکننده و ضدعفونیکننده استفاده میشود.. البته این موضوع در عین اینکه یک نقطه قوت است، در برخی موارد میتواند به یک نقطه ضعف تبدیل شود و باید با دقت در قبال آن برنامهریزی داشت. برخی از کنترلر ها دارای برنامه های اضافی مثل تنظیم و آبیاری برای انواع گیاهان با توجه به نیازشان، تنظیمات آبیاری بر طبق میزان بارندگی و اندازه گیری رطوبت خاک و هوا هستند. بزرگترین سازنده پمپ های پیستونی حرفه ای در دنیا و در سطح بین المللی گروهی به نام Interpump group S.P.A می باشد که دارای موقعیتی بسیار مهم در بازار جهانی بوده و همچنین از جمله کمپانی های پیشگام در زمینه هیدرولیک می باشد. به تازگی استفاده از این دستگاه در مراکز خرید پاساژها و لابی هتلها نیز به خصوص در مناطق گرمسیری و دارای آب و هوای گرم خشک نیز متداول شدهاست.
 
علاوه بر گلخانه ها از سیستم های رطوبت ساز و مه پاش در مراکز دامداری ها و طیور، رستوران ها، تالار ها، مراکز خرید و … علاوه بر روش هایی که ذکر شد، میتواند با استفاده از فلزاتی مانند آهن و فولاد نیز در ساخت گلخانه استفده کرد. خروجی آب بیشتر نازل ها موجب میشود آب تحت فشار قرار گرفته درون مسیر لوله ها به ذرات ریز سنگین تبدیل شده و بصورت پاششی به طول ۶ متر از نازل خارج میگردد و بهترین کاربرد را برای مشاغل و صنایعی دارد که علاوه بر رطوبت نیاز به پاشش مواد ضد عفونی کننده در محیط خود دارند. میزان شدت و قدرت خروجی ابی که از دستگاه خارج می شود را با بار (bar) نمایش می دهند. دراین سیستم آب با فشار زیاد الکتروپمپ های فشار قوی پمپاژ شده و وارد سیستم مه پاش گلخانه می شود. مه پاش با فشار متوسط: سیستم میست توسط یک پمپ کم فشار با فشار حدود 7 الی 17 بار کار می کند. شلنگ های مورد استفاده در سیستم مه پاش، شلنگ های فشار قوی دو سر پرسی و یا شلنگ های پلی آمیدی می باشد. مه پاش با فشار بالا: از یک پمپ فشار قوی استفاده می شود اندازه ذرات بسیار ریز بوده به نحوی که به محض دریافت گرمای محیط سریعا تبخیر می شود.
 
این خبر خوب است هنگامی که می خواهیم به واشنگتن فشار بیاورید. به همین علت این دستگاه دائماً روشن است و دما و رطوبت را تنظیم میکند. یک سیستم خوب براحتی جوابگوی نیاز آبی گیاهان شما در نبود شما تامین میکند. آلودگی های داخل خودرو شامل گرد و خاک و مواد جامد و در بعضی موارد مایعات است که جاروبرقی کارواش بدلیل مکندگی بسیار بالایی که دارد از پس این آلودگی ها به خوبی بر می آید و خیال شما راحت باشد که با مکش مایعات برای این نوع جاروبرقی ها مشکلی پیش نمی آید. قطرات خروجی از نازل ها درشت بوده و اثر خیس کنندگی بالایی دارد. استفاده می گردد که در همه این موارد تامین رطوبت از میزان رطوبت دهی در گلخانه ها کمتر است و بیشتر از جنبه خنک کنندگی این سیستم استفاده می گردد. در این سیستم آب با فشار زیاد الکتروپمپ های فشار قوی پمپاژ شده و وارد سیستم مه پاش گلخانه می شود و نازل مه پاش، بعلت خروج آب به منطقه ای کم فشار، ذرات را به صورت پودری شکل شبیه به مه خارج می کند که نهایتا سبب کم شدن گرمای هوا و خنک شدن محیط می شود.
 
 
انتقال آب روی دیسک دوار که همانند پروانه در هر ثانیه پنج بار می چرخد، سبب ریز کردن قطر ذرات آن می گردد. ایجاد اتاق مه سرد در این مکانها یکی از کاربردهای مهم صنعتی و متوسط می باشد . با توجه به محیط و وسعت آن دستگاههایی با حجم تولید مه بالا تا متوسط در پرورش قارچ به کار گرفته می شود.. سیستم مه پاش خانگی: این سیستم نیازی به پمپ آب ندارد و به یک شیر معمولی با فشار 2 بار وصل می شود. برای اطلاعات بیشتر درباره کنترلرهای آبیاری و شیر برقی می توانید مقالات مرتبط موجود در سایت را مطالعه کنید. 3. از فشار آوردن و کشیدن لوله متصل به خروجی شیر اتوماتیک جلوگیری کنید. در این سیستم با توجه به درصد رطوبت بالای محیط ریشه میتوان (برخلاف سیستم آبیاری بارانی) از آب لبشور نیز برای آبیاری گیاه استفاده کرد و در صورت کاشت گیاهان گرانقیمت و احتمال انتقال و سرایت بیماریها، قارچها و انگلها از محیط خارج گلخانه و خطر صدمه دیدن محصولات با نصب سنسور یا برنامهریزی کامپیوتری، سیستم را کاملاً اتوماتیک کرده و از رفت و آمد بیمورد به داخل گلخانه جلوگیری کرد.

آموزش حسابداری با بهترین دوره آنلاین حسابداری بازار کار

منابع قابل شناسایی برای درآمد ناشی از فروش و هزینه های مرتبط، مواردی مجزا از یکدیگر میباشند و بنابراین میتوان تخمینی از سود برای هر یک از آن ها بدست آورد. اگر مدیری مسئول نگهداری از ساختمان میباشد، تمام هزینه های مرتبط باید به اطلاع مدیر مزبور رسانده شود. مدیرانی که مسئول این واحدهای سازمانی هستند نیاز به گزارشهای حسابداری دارند که آن ها را از هزینههای جاری دپارتمان ها آگاه سازد. به همین جهت قبل از آنکه یک موسسه را برای آموزش انتخاب نمایید در مورد آن و امکاناتی که در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد، تحقیق کاملی انجام دهید. اساسا یک مرکز سرمایه گذاری، یک کسب و کار کوچک درون ساختار بزرگتر و ترکیبی سازمان محسوب می شود. این واحدهای سازمانی به شکلی منطقی مراکز سرمایه گذاری نام گرفته اند. دپارتمان های مشخص و واحدهای دیگر سازمانی، در ایجاد فروش نقشی ندارند اما انجام امور در این مراکز هزینههایی به همراه خواهد داشت که قابل شناسایی است. استانداردهای حسابداری قواعدی لازم الاجرا هستند که واحدهای گزارشگر برای کسب نظر مقبول حسابرس باید آنها را بکارگیرند.

شما همچنین باید به انتخاب سادهترین نرمافزار ممکن جهت سهولت استفاده از آن دست بزنید زیرا که اگر مانی شما حسابدار نداشتید با آموزش ساده بی فرد دیگر خواهید توانست از امکانات نرم افزار حسابداری خود نهایت استفاده را ببرید لذا طراحی هرچه ساده تر یک برنامه از پیچیدگیهای زایدان میخواهد باعث میشود که کاربر بهتر و کامل تر از آن استفاده کند و به پیاده سازی اطلاعات مالی مجموعه و شرکت بپردازد تا شما بتوانید مدیریت و کنترلی بهتر نسبت به مجموعه شرکت خود داشته باشید.با وجود تمام تفاسیر و نکات ذکر شده باید توجه داشته باشید که سعی در یافتن یك نرم افزار حسابداری كاملا بی عیب و نقص كوششی بیهوده است. هیچ قاعده موثر و فراگیری برای طبقه بندی هزینه ها و درآمد حاصل از فروش برای جداسازی منابع سودآور وجود ندارد به بیانی دیگر قانونی برای تعریف مراکز سود یک کسب و کار در دسترس نیست. برای مثال دپارتمان حسابداری، کارکنان اداره کل کسب و کار، دپارتمان قانونی و دپارتمان امنیتی. شرکت کلیک در یک قرارداد قانونی به شما تعهد می دهد که هیچ گونه دسترسی به اطلاعات شما ندارد که بخواهد به خاطر آنلا از شما سوء استفاده کند.

https://accniaz.com/product/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/

همچنین با تحقیق ویبووو (2008) سازگار است که نشان داد علاقه به استفاده از فناوری تأثیر مثبت معناداری بر استفاده حقیقی از فناوری داشت. معیارهای دیگر ممکن این است که کاربران و صاحبان کسب و کار های مختلف تجربه موفق استفاده از این نرمافزار را داشته باشند.علاوه بر این نرمافزار باید مجوزهای مورد تایید از سازمان های مربوطه را داشته باشد همچنین در تولید این نرمافزار از بروز ترین تکنولوژی روز دنیا استفاده شده باشد همچنین یکپارچگی لازم بین تمام سیستم ها و قسمت ها و امکانات موجود در نرم افزار وجود داشته باشد. نرم افزار منتخب ما باید بتواند بین تمام این زیر سیستم ها هماهنگی و یکپارچگی خاصی را ایجاد کند و بتواند امکانات هر زیر سیستم را فراهم کندبه طور مثال در زیر سیستم حسابداری مالی که به ثبت سند حسابداری و گزارش دهی تراز مالی شرکت می پردازد و یا این که در زیر سیستم خزانه داری برای ثبت چک ها و همچنین ورود و خروج و پول به صندوق به کار میرود و هماهنگی لازم را به وجود آورد. اقتصادی مناسبی را برای رشد سوداگری فراهم آورد.بدین معنی که در این جمهوریهای کوچک هیچ مانعی در راه تجارت آزاد، حتی تجارت با سرزمینهای دوردست وجود نداشت و استفاده از سرمایه به صورت سرمایه مولد یا سرمایه تجاری مانند کشتیها و سایر وسایل بازرگانی امکان پذیر و متداول بود.

همچنین آن ها برای انجام این امر نیاز به گزارشات حسابداری دارند که حاوی اطلاعات مفید باشد.اصطلاح مرکز به سادگی کلمه ای را بیان میکند که شامل انواع مختلفی از بخش های سازمانی مانند دپارتمان ها، واحدها، شعبه ها، حوزه ها و سایر نام ها میشود. برنامهریزی مناسب برای تخصیص بهینۀ منابع انسانی و استفادۀ هر چه بیشتر از تمام فرصتها و بهطور مشخص از دست ندادن فرصت استفاده از تواناییهای حرفهای زنان متخصص در حسابداری ایجاب میکند، شرایط مطلوب آنان شناسایی شود. در سایت سپیدار میتوانید علاوه بر تهیه نرم افزارهای مالی مختلف، به گنجینهای از آموزشهای حسابداری که برای ورود به بازار کار نیاز دارید نیز دست پیدا کنید. در این پژوهش از مدلهای شبکۀ عصبی اتورگرسیون پویا، ایستای فازی و ایستای چندلایه پیشخور استفاده شده است که طبق نتایج بهدستآمده مدل شبکه عصبی فازی عملکرد بهتری در پیشبینی متغیرهای مورد بررسی داشته است. بهتر است شما هنگام انتخاب نرمافزارحسابداری به لیست خریداران نرمافزار مورد نظر دقت کنید.از صاحبان کسب و کارهایی که از این نرمافزار استفاده کردن مشورت بگیرید و سپس به خرید و انتخاب نرمافزار مذکور اقدام کنید البته لازم به ذکر است که حتماً جهت انتخاب نرمافزارحسابداری خود باید سلیقه حسابداران خود را نیز مدنظر قرار دهید چنانچه که اگر شما بهترین نرم افزار حسابداری موجود در بازار را برای کسب و کار خود انتخاب کنید و به خرید آن اقدام کنید اگر متناسب با سلیقه و تفکر حسابداران و فروشنده های شما نباشد قطعاً نتیجه خوبی را در آینده برای شما به همراه نخواهد داشت.

آپ تایم VPS چیست و چرا مهم است؟

قطعا می‌دانید که با توجه به رقابت‌های شدیدی که امروزه در دنیای اینترنت برقرار است، یک سایت غیر فعال تا چه حد می‌تواند بیزینس شما را فلج کند. غیرفعال بودن سایت سبب می‌شود خرید مشتریان و یا تماس آنها با شما بسیار دشوار شود همچنین ممکن است گوگل وب سایت شما را غیرقابل اعتماد تشخیص دهد و این روی رتبه بندی شما تأثیر منفی می‌گذارد.

ممکن است هنگام بررسی شرکت‌های میزبان وب با واژه آپ تایم (Uptime) برخورد کرده باشید. در واقع یکی از مهمترین ویژگی‌های یک هاست یا میزبان خوب، میزان آپ تایم (Uptime) آن است. در واقع Uptime نشان دهنده میزان زمانیست که سخت افزار، سیستم IT یا دستگاه‌ها با موفقیت مشغول به کارند. این عدد به صورت درصدی نشان داده می‌شود. به عنوان مثال شرکتی ادعا می‌کند که دارای آپ تایم سرور 99٪ است. یعنی در 99 درصد مواقع کاربران به سرویس خود دسترسی خواهند داشت. در مقابل Uptime، کلمه downtime قرار دارد و به زمانی که یک سیستم کار نمی‌کند، اشاره دارد. داون تایم به معنای خرابی و عدم دسترسی به سرویس است. دلایل مختلفی از جمله وجود نقص در سیستم، خرابی های ناشی از بحران و حملات و یا عدم دسترسی مربوط به تعمیر و نگهداری موجب ایجاد این خرابی یا عدم دسترسی‌ها می‌شوند.

برخی از شرکت‌های میزبانی وعده 99.9٪ آپ تایم را به کاربران خود می‌دهند. اما در هر صورت 99.9٪ آپ تایم نیز بدان معناست که وب سایت شما می‌تواند بیش از هشت ساعت در سال از کار بیفتد بدون اینکه میزبان شما حتی توافقنامه سطح خدمات خود را نقض کرده باشد. پس ارزش و اهمیت آپ تایم غیرقابل انکار است. در ادامه دو مورد مهم از خساراتی که آپ تایم ضعیف به سایت وارد میکند را بررسی می‌کنیم.

خسارت شهرت

بیایید کمی صادق باشیم، تعداد کمی از ما به شرکت ها و وب سایت ها فرصتی دوباره خواهیم داد. اگر نتوانیم به راحتی از یک وب سایت استفاده کنیم بی‌درنگ به سراغ وب‌سایت رقیب خواهیم رفت و احتمالا دیگر بر نخواهیم گشت. هر دقیقه‌ای که وب سایتی خراب باشد، مشتریان جدیدی را برای یکی از رقبایش می‌فرستد و ممکن است مشتریان قدیمی خود را نیز از دست دهد. همچنین شهرت سایت در صنعت خود و در بین همتایان نیز خدشه دار خواهد شد. به طورکلی، زمان خرابی برای شهرت سایت و تیم فروش فاجعه است و باید هر کاری انجام داد تا شرکت میزبانی قابل اعتمادی را یافت که به جلوگیری از این امر کمک کند.

صفر تا صد خرید سرور مجازی یا vps

از دست دادن دسترسی به خدمات

اگر سایت سازمانی از یک سیستم ابری استفاده می‌کند که کارکنان و مشتریان به آن اعتماد دارند ،هرگونه خرابی که به سرور وارد شود می‌تواند تجارت را به کلی متوقف کند. ممکن است در زمان خرابی سایت، کارکنان و یا مشتریان مجبور شوند به فرایندهای دستی خسته کننده و وقت گیر بازگردند یا ممکن است تا زمانی که سرور دوباره فعال نشود، سازمان کاملاً ناتوان شود. بدتر از آن، احتمالاً پس از برطرف شدن مشکل، سازمان بایستی روزها و هفته ها با مشتریانی عصبانی و همکارانی پر استرس مواجه شود. در مجموع، انجام هرکاری برای جلوگیری از خرابی سیستم و زیرساخت ابری بسیار ضروری است زیرا این خرابی‌ها می‌توانند حتی بیشتر از قطعی برق طولانی مدت آسیب زننده باشند.

 

پس در نظر داشته باشید هنگام انتخاب یک سرویس ارائه دهنده میزبانی، به روز بودن سرورها یک عامل مهم است. مطمئن شوید که میزبانی را انتخاب خواهید کرد که درصد آپ تایم بالایی دارد و شما را از قطعی‌ها و خرابی‌ها دور نگه میدارد و قابل اعتماد است و شهرت دارد.

آخرین جزییات از تامین واکسن کرونا در ایران

 واکسن‌های کرونا بعد از یکسال از شیوع کرونا در جهان حالا به مرحله تزریق رسیده اند و بارقه‌های امید در دل مردم به ویژه کادر بهداشت و درمان کشورهای مختلف جهان روشن شده است چرا که واکسن‌ها توانسته اند بدون عارضه و با اثربخشی بیش از ۹۰ درصدی در برابر ویروس کرونا ایمنی ایجاد کنند.

واکسیناسیون در انگلیس و ایالات متحده آمریکا آغاز شده است، نخستین واکسنی که مجوز تزریق مگانی گرفت واکسن فایزر بود و حالا چند کشور به این واکسن با وجود مشقت‌های حمل و جا به جایی مجوز مصرف داده اند.

واکن فایزر باید در دمای منفی ۷۰ درجه حمل و نکهداری شود و بسیاری از کشورهای جهان امکانات حمل و نگهداری این واکسن را ندارند.

«سومیا سوامیناتان»، دانشمند ارشد سازمان جهانی بهداشت تصریح کرد این سازمان درباره صدور مجوز استفاده اضطراری برای واکسن‌های ساخته شده توسط شرکت‌های «فایزر»، «مدرنا» و «آسترازنکا» تصمیماتی را اتحاذ خواهد کرد.

سوامیناثان گفت: سازمان جهانی بهداشت ظرف دو هفته تصمیماتی در خصوص واکسن فایزر خواهد گرفت. او اندکی بعد گفت که واکسن‌های مدرنا و آسترازنکا هم طی چند هفته آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

صدور مجوز استفاده برای این واکسن‌ها توسط سازمان جهانی بهداشت امکان استفاده از آن‌ها را در کشورهایی که نظام‌های پزشکی آن‌ها هنوز قادر به ارزیابی‌های این واکسن‌ها نبوده‌اند میسر خواهد کرد.

در این بین اتحادیه کووکس زیر نظر سازمان جهانی بهداشت ایجاد شده است تا کشورهای مختلف جهان بتوانند واکسن را بر اساس عدالت دریافت کنند و ۱۸۱ کشور جزو این اتحادیه هستند و کشورهای فقیر بدون هزینه واکسن دریافت خواهند کرد کشورهای با سطح متوسط و بالا باید واکسن را پیش خرید کنند و یکی از سه راهی که ایران برای تامین واکسن کرونا دنبال می‌کند، همین اتحادیه کووکس است.

روحانی رئیس جمهور یکی از اولویت‌های شرایط کنونی را تامین و تهیه واکسن دانست و گفت: مقدمات و مسیر ساخت این واکسن با اتکا به توانایی دانشمندان و مراکز تخصصی داخلی فراهم شده و تهیه و خرید آن از خارج از کشور نیز در دستور کار است.

خریداری واکسن کرونا برای ۲۱ میلیون ایرانی از خارج کشور

سعید نمکی درباره وضعیت خرید واکسن کرونا، گفت: تامین واکسن را از سه طریق داریم دنبال می‌کنیم؛ یکی از طریق خرید واکسن از مجموعه کووکس سازمان بهداشت جهانی است که قرار شده ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دوز واکسن کرونا را از طریق کووکس وارد می‌کنیم که این میزان حدود هشت میلیون و ۴۰۰ نفر را پوشش می‌دهد که حدود ۱۰ درصد از جمعیت ما است که از مراکز خاص داریم آن را تهیه می‌کنیم. همچنین حدود ۵.۵ میلیون دوز را در قالب قرارداد مشترک تولید با یکی از کمپانی‌های صاحب‌نام دنبال می‌کنیم. حدود ۲۰ میلیون دوز را از کمپانی دیگری در دنیا داریم می‌خریم و نهایتا ما بین ۴۱ تا ۴۲ میلیون دوز واکسن را برای ۲۰ تا ۲۱ میلیون نفر از جمعیت‌مان داریم تدارک می‌بینم. البته واکسن کووید-۱۹ دو دوزه است و باید در دو مرتبه تزریق کرد.

وی ادامه داد: واکسن کرونای داخلی هم خوشبختانه به خوبی دارد پیش می‌رود و علی‌رغم ذهنیت برخی افراد که به تولید داخلی ایمان و باور ندارند و شرکت‌های دانش بنیان و جوانان خوش فکر و خوش اندیشه و دانشمند کشور را قبول ندارند، در این راستا هم به خوبی پیش رفتیم و از بین ۱۲ شرکت، چهار شرکت جلوتر از بقیه هستند و سازمان جهانی بهداشت مراحل پیشرفت کار را قبول کرده است.

بودجه یک هزار میلیارد برای تامین واکسن کرونا

در بودجه سال آینده در کنار تمامی هزینه‌هایی که متوجه وزارت بهداشت است، هزینه خرید واکنس کرونا نیز وجود دارد که این روزها در مورد تامین مالی، نحوه خرید و انتقال ارز آن مباحثی مطرح بوده است.

به گفته خانلو سخنگوی ستاد بودجه ۱۴۰۰ به دلیل اهمیت و ضرورت تامین واکسن کرونا، مبلغ یک هزار میلیارد تومان برای این موضوع پیش‌بینی شده است.

سایه تحریم‌ها بر سر واکسن کرونا

با این حال به نظر می‌رسد باز هم تحریم‌های ظالمانه آمریکا دسترسی به واکسن را برای ایرانیان دشوار کرده است.

همتی رئیس کل بانک مرکزی از مشکلات پیش روی خرید واکسن از مسیر رسمی در پرداخت و انتقال ارز مورد نیاز، به دلیل تحریم‌های آمریکا وضرورت اخذ مجوز اوفک، انتقاد کرده بود.

رئیس کل بانک مرکزی در این باره گفته که کره جنوبی، بابت انتقال پول از مسیر U-turn دلار برای خریدهای بشر دوستانه، نتوانست تضمینی برای عدم مصادره پول بانک مرکزی ایران توسط دولت آمریکا درهنگام انتقال بدهد، از سویی صندوق بین‌المللی پول با فشار و تهدید آمریکا، و علیرغم اذعان به حق ایران و عدم وجود هیچ گونه مانع اقتصادی یا حقوقی، حتی جرأت مطر ح کردن وام بشردوستانه ایران در هیئت مدیره صندوق را پیدا نکرد.

ریاحی رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو درباره مشکل نقل و انتقال ارز برای خرید واکسن کرونا گفت: بر خلاف بسیاری از سایر داروهایی‌ها که به کشور وارد می‌شود و بخش خصوصی، نقش محوری را در آن‌ها ایفا می‌کند، کواکس اعلام کرده که در این برنامه تنها با دولت‌ها همکاری خواهد کرد و همین موضوع کار را برای ایران دشوار کرده است.

وی افزود: بخش خصوصی به هر حال در این سال‌ها راه‌هایی را برای کاهش فشار تحریم‌ها و واردات دارو به کشور پیدا کرده است، اما کار برای دولت بسیار دشوار است. دولت ایران در جابجایی منابع مالی واقعا با محدودیت مواجه است و همین امر، کار را برای واریز ارز موردنیاز برای خرید واکسن دشوار کرده است.

رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو بیان کرد: به نظر می‌رسد توانسته راهی برای پرداخت مبلغ موردنیاز برای واکسن پیدا کند و این امید وجود دارد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن لااقل بخشی از جمعیت کشور این واکسن را استفاده کنند.

واکسن کرونا در راه است

اما با این حال به نظر می‌رسد که تلاش‌ها از مسیرهای مختلف ادامه درد و خبرهای خوشی در راه است چرا که رئیس بانک مرکزی این امید را داده که موانع پیش رو حل و فصل شود و گفته که انتقال پول از مسیرهای دیگر تحت پیگیری است که با همکاری و اقدام به موقع دستگاه‌های ذیربط به نتیجه خواهد رسید.

نمکی گفت: تهیه واکسن کرونا تحت تاثیر فشارهای ناجوانمردانه آمریکایی‌ها و مشکلات در نقل و انتقال پول قرار داشت که خوشبختانه گره‌های آن دارد گشوده می‌شود و به این ترتیب واکسن وارداتی کرونا برای تزریق در گروه‌های آسیب پذیر به زودی وارد کشور خواهد شد.

به نظر می‌رسد با توجه به مشکلات دولت ایران برای نقل و انتقال ارز سازمان غذا و دارو همزمان برای تامین واکسن کرونا اعلام فراخوان کرده است تا شرکت‌ها در مزایده واردات واکسن کرونا شرکت کننده و از این مسیر هم واکسن کرونا وارد و تامین شود.

واکسن پایان کرونا نیست

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه ما راهی جز اینکه خلاف رویه‌های گذشته عمل کنیم، نداریم، بیان کرد: موثرترین واکسن دنیا را برای این کشور تامین می‌کنیم؛ روزهای آینده این خبر خوش را خواهیم داد که این واکسن از معتبرترین منابع وارد می‌شود.

نمکی با بیان اینکه واکسن پدیده‌ای نیست که بشریت را از کرونا نجات دهد؛ هرچند تاثیرگذار است، اما تمام داستان نیست، تصریح کرد: از مردم می‌خواهیم امسال یلدا را به شیوه‌ای متفاوت برگزار کنیم، نمی‌دانیم در پیک جدید چه هجمه جدیدی را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه سخن‌های زیادی را در مورد واکسن شنیده‌اید، افزود: هر گونه ساده انگاری و عادی انگاری، شرایط زمستانه را سخت می‌کند و باید شب یلدای سال جاری را به گونه‌ای متفاوت با دیگر سال‌ها ببینیم.

اجازه نمی‌دهم هم وطن ایرانی گروه هدف تست واکسن شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه تمام تلاش ما بر این است که مردم این سرزمین حسرت نداشتن امکاناتی را که دیگران دارند نخورند، تصریح کرد: به دنبال این هستیم که با نگاه اعتقادی، ملی و مردم سالاری دینی، ملت شریف ایران به آنچه که درخور شان آن‌ها است، دست یابند.

نمکی بیان کرد: نمی‌گذاریم ملت ایران موش آزمایشگاهی هیچ جریانی شود و نمی‌گذاریم غیرت ملی این سرزمین پایمال برخی از فزون خواهی‌های دیگران شود.

قانعی رئیس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: ایران در اتحادیه جهانی واکسن اعلام کرد که واکسن فایزر را نمی‌خواهد، زیرا این نوع از واکسن زنجیره سرد منفی ۷۰ درجه می‌خواهد و ما حمل و نقل آن را داریم و اعلام کرده ایم که از سایر واکسن‌ها به ما بدهند.

رئیس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: واکسیناسیون اطفال اجباری است و برخی کشورها اعلام کرده اند که واکسن کرونا را اجباری نمی‌کنند، اما اگر واکسن همگانی نشود زنجیره انتقال بیماری قطع نخواهد شد و برای بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها باید همه واکسن زده باشند. به طور قطع یقین اگر تست سریع و همگانی همراه واکسن کرونا نباشد زنجیره انتقال بیماری تا سال بعد ادامه خواهد داشت.

تبلیغات فروش و تزریق واکسن کرونا در فضای مجازی

به دنبال خبرهای مختلف درباره آغاز واکسیناسیون در برخی کشورها سودجویان مانند همیشه سعی کردند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و انواع اقسام تبلیغات فروش و تزریق واکسن کرونا در قالب پیش خرید یا تورهای گردشگری واکسن کرونا با قیمت‌های نجومی را تبلیغ کردند.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا ضمن تاکید بر اینکه هرگونه تبلیغ، فروش و تزریق واکسن کرونا در فضای مجازی ممنوع است، هشدار داد: این ترفند مجرمان سایبری برای کلاهبرداری از شهروندان است.

سرهنگ رامین پاشایی ادامه داد: مجرمان سایبری با شگردهای مختلف نظیر اعطای واکسن کرونا در قبال ثبت نام در تورهای مسافرتی و یا تبلیغات فریبنده، ثبت نام آزمایشی انسانی تزریق واکسن کرونا در کشورهای خارجی به همراه تور توریستی و تفریحی، درصدد کلاهبرداری از متقاضیان هستند که در این راستا تمامی تحرکات و جریان‌های مشابه در کارگروه ویژه پلیس فتا در حال رصد است.

پاشایی با بیان اینکه تنها مسیر واقعی دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی صرفا مجاری قانونی اعلام شده از وزارت بهداشت است، گفت: هرگونه تبلیغ و فروش دارو و واکسن از طریق فضای مجازی جرم تلقی می‌شود و با متخلفان این حوزه برخورد قانونی خواهد شد.

اعلام آمادگی شرکت آسترازنکا برای فروش واکسن کرونا به ایران

مصطفی قانعی رئیس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: ایران واکسن کرونا را از کووکس خریداری کرده است اما به دلیل تحریم ها هنوز موفق به انتقال ارز واکسن کرونا نشده ایم و به جز واکسن فایزر اعلام کرده ایم که سایر واکسن ها را خریداری خواهیم کرد.

وی افزود: سازمان جهانی بهداشت در شرایط کنونی هیچ واکسن را به طور عادی تایید نمی کند و در دوران کرونا واکسن ها به صورت اضطراری تاییدیه اخذ خواهند کرد چرا که تایید واکسن ها به شکل عادی چندین سال زمان نیاز دارد.

رئیس کمیته علمی مقابله با کرونا، با اشاره به اعلام آمادگی یکی از شرکت های سازنده واکسن کرونا در زمینه فروش واکسن به ایران اظهار کرد: در حال حاضر سازمان غذا و دارو در سایت خودش فراخوان واردات واکسن کرونا اعلام کرده است و بر این اساس شرکت هایی که تمایل دارند به ایران واکسن بفروشند باید در سایت این سازمان ثبت نام کنند و تاکنون شرکت آسترازنکا در خصوص فروش واکسن کرونا به ایران اعلام آمادگی کرده است البته باید توجه داشت در حال حاضر هیچ واکسن کرونایی مجوز سازمان جهانی بهداشت را نگرفته است.

او با اشاره به صحبت هایی در خصوص کاهش ۱۵ درصدی جمعیت به دنبال تزریق واکسن‌ها و مخالفت برخی ها با تزریق واکسن کرونا گفت: افراد اگر مستنداتی در این خصوص دارند باید در محافل علمی و دانشگاهی و به صورت سخنرانی و انتشار مقالات علمی ارائه بدهند.

آخرین خبرها از واکسن کرونای ایرانی

همزمان با خبرهای خریداری واکسن از کشورهای خارجی، تولید داخل آن نیز در کشور مسیر خود را به خوبی پیش می‌گیرد و تاکنون یک واکسن توانسته مجوز اولیه برای آغاز تست انسانی را از کمیته اخلق در پژوهش وزارت بهداشت اخذ کند و در نیمه نخست دی ماه پس از مجوز سازمان غذا و دارو تست انسانی این واکسن اغاز خواهد شد.

محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه تمامی امکانات و مقدمات لازم این واکسن فراهم شده است، اظهار کرد: تست انسانی این واکسن در سه فاز از هفته نخست دی ماه شروع خواهد شد. این واکسن از مسیری تولید شده است که کم‌ترین تبعات را دارد و امتحان شده است.

شرایط داوطلبان تست واکسن کرونای ایرانی

مینو محرز محقق ارشد پروژه واکسن کرونا در ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره آغاز تست انسانی کرونا و شرایط آن گفت: تست واکسن کرونا به صورت داوطلبانه روی ۵۰ تا ۶۰ فرد داوطلب که سابقه ابتلا به کووید ۱۹ نداشته باشند انجام می‌شود.

وی ادامه داد: افراد داوطلب برای تست کرونا باید بین ۱۸ تا ۵۰ سال و از سلامت کامل جسمانی برخوردار باشند و تست کرونایشان منفی باشد، این افراد چند هفته در یک محل قرنطینه می‌شوند تا وضعیت آن‌ها به طور کامل رصد و پایش شود و تا زمان ایجاد ایمنی واکسن در بدن مواجهه با کووید ۱۹ نداشته باشند.

محرز اظهار کرد: واکسن ایرانی کرونا که مراحل اخذ تست انسانی را طی می‌کند، ویروس ضعیف شده بوده و ما سالیان درازی است که از واکسن‌های ویروس ضعیف شده استفاده می‌کنیم.

ژن خوب و نورچشمی در تزریق واکسن کرونا نداریم

حریرچی معاون کل وزارت بهداشت درباره اولویت های تزریق واکسن کرونا گفت: باید توجه داشت که واکسن باید عادلانه توزیع شود و ژن خوب و نورچشمی در تزریق واکسن کرونا نداریم و طبق دستورالعمل اولویت بندی صورت می گیرد و کادر بهداشت و درمان و افراد آسیب پذیر در اولویت قرار دارند و در حوزه سلامت مبانی عدالت در دسترسی باید عملی شود.

وی با بیان اینکه خودمان جلوی دوربین واکسن کرونا را می‌زنیم، گفت: مسئولان و رئیس ستاد فرمان اجرایی امام خمینی (ره) اعلام کردند ما برای تزریق واکسن کرونای ایرانی پیش قدم خواهیم شد و باید توجه داشت اگر اعتماد نباشد هیچ کدام از این اقدامات موثر نخواهد بود و ۴ هزار منافق در آلبانی داریم که مطلب علیه مردم ایران می‌زنند و با وجود همه این‌ها برخی ادعا خواهند کرد که این مسئولان واکسن خارجی یا آب تزریق کرده اند.

با وجود تلاش‌ها برای تامین و تولید واکسن کرونا همچنان باید رعایت نکات بهداشت، فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک را همچنان دنبال کنیم تا زمانی که واکسن کرونا برای همه جامعه در دسترس باشد.

ناگفته ها در رابطه با قیمت سرامیک خودرو

 یکی دیگر از خدمات خودرو که در سال های اخیر با تقاضای چشمگیری روبرو شده است، سرامیک واکس است. سرامیک واکس یا روکش نانو سرامیکی از جنس پلیمر مایع است و روی خودرو شما به کار می رود.

اگر قصد دارید که بدنه خودرو شما مانند روزی شود که از کارخانه خارج شده است، خدمات نانو سرامیک را درخواست کنید. پس از اینکه رنگ بدنه خودرو شما احیا شد، یک لایه سرامیک واکس روی بدنه به کار گرفته می شود. این لایه علاوه بر درخشندگی بیش از حد، باعث می شود که بدنه خودرو آب گریز شود.

بسته به کیفیت و مهارت ، مدت زمان ماندگاری پوشش نانو سرامیک از 6 ماه تا 1 سال متغیر است. به همین دلیل توصیه می کنیم که حتماً این خدمات را از افرادی درخواست کنید که تخصص، مهارت و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشند.در کمپین یلدای هاب کار این خدمت با تخفیف ویژه 400000 تومانی به مبلغ 1400000 در محل شما قابل ارایه میباشد . 

سرامیک سه لایه خودرو چیست ؟

یکی از خدمات پر طرفدار این روز ها سرویس سرامیک خودرو میباشد .یرامیک لایه ای محافظ به قطر چند میکرون است که بعد از احیای رنگ روی بدنه خودرو شما پوششی محکم را بوجود می اورد .این پوشش علاوه بر محافظت از رنگ بدنه خودرو از خودروی شما در برابر ضربه و اسیب های محیطی محافظت می کند همچنین خودروی شما را ابگریز و خاک گریز کرده و براقییت ویژه ای به بدنه خودرو میبخشداین سرویس بایستی در کارگاه انجام شود .مدت زمان اجرا حد اقل 2روز می باشد . سرامیک سه لایه با توجه به شرایط نگه داری مناسب حد اقل 2سال ماندگاری دارد .شرکت هاب کار علاوه بر اخذ قرارداد تضمینی جهت ارایه سرویس به شما ارایه میدهد .در کمپین یلدا تخفیف ویژه ای برای این سرویس در نظر گرفته شده است برای اطلاعات بیشتر با شماره 88674463 تماس بگیرید .

مراقب باشید!

تقریباً هرکسی می تواند خودش ابزار واکس و پولیش و سرامیک واکس را تهیه کرده و از آن استفاده کند. به همین خاطر شرکت های زیادی نیز در این زمینه فعالیت دارند و بازار خودرو را نشانه گرفته اند. با این وجود مهمترین عامل در انجام این خدمات تخصص و تجربۀ کافی در این زمینه است.

اگر شما یا هر شرکتی که برای انجام خدمات در نظر دارید، توانایی لازم را نداشته باشد، نه تنها کیفیت رنگ بدنه خودرو شما افزایش نمی یابد، بلکه ممکن است رنگ خودرو با آسیب جدی روبرو شود. پولیش و سرامیک خودرو از خدمات بسیار حساس و تخصصی است.

از آنجایی که پولیش خودرو از رنگ بدنه خودرو می کاهد، ممکن است عدم توانایی افراد موردنظر باعث وارد شدن خسارت به خودرو شما شود و به جای برق انداختن به خسارت منجر شود.

صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد