او در صحبتهایش پیشنهاد داد حالا که نگرانیهای زیادی برای فروش آنلاین دارو وجود دارد، حداقل این امکان را فراهم کنند تا افراد اگر داروها رابه صورت حضوری خریداری میکنند، لااقل استارتاپها بتوانند موارد دیگری مثل برخی مکملها، لوازم آرایشی و بهداشتی را آنلاین به فروش برسانند. در تماس با یکی از داروخانههای تهران که میدانستیم با یکی از استارتاپها همکاری میکند متوجه شدیم یک نوع قرارداد پنهانی بین آنها و استارتاپها بسته شده و وقتی از همکاریشان پرسیدیم به طور کلی منکر این قضیه شدند، درحالی که همان روز برای یک مشتری داروی داکسی سایکلین (نوعی آنتیبیوتیک) را ارسال کرده بودند! دارو آنلاین اولین داروخانه اینترنتی و آنلاین در سطح کشور نیست، اما به جرات میتوان گفت با همکاری داروخانه ی دکتر نوروزی به همراه کادری مجرب و متعهد به عنوان بزرگترین و کامل ترین داروخانه آنلاین در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد ، همچنین برای اولین بار و بصورت آنلاین و 24 ساعته می توانید از طریق یکی از حالت های تماس پایین سایت از خدمات مشاوره ما استفاده و خرید مطمئن و آسان داشته باشید .لازم به ذکر است که ارسال به کلیه نقاط کشور برای سفارش های بالای 250 هزار تومان رایگان و به همراه بسته بندی مناسب و زیبا می باشد.
 
در صورتی که مطمئن شدید استفاده از آن دارو برای شما بی خطر است باید آن را سفارش دهید. این در حالی است که شما به سادگی می توانید از موجودی داروخانه های آنلاین آگاه شوید و بدون دردسر و داشتن تجربه های منفی به سادگی هر چه تمام تر داروهای خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید و آن ها را دریافت کنید. با توجه به این موضوع خرید آنلاین دارو محدودیت بسیار کمتری نسبت به خرید دارو به صورت حضوری دارد و صرفا باید ضوابط مربوط به خرید و فروش دارو در آن ها رعایت شود و در عین حال به قوانین مربوط به تجارت الکترونیک نیز احترام گذاشته شود. بعد از بررسی ابعاد مختلف موضوع فروش آنلاین دارو، به این نتیجه رسیدیم که بر فرض قانونیشدن این مقوله، یک داروخانه آنلاین و یک استارتاپ ارائهدهنده خدمات فروش دارو برای نزدیک شدن به استاندارد و جلب اعتماد مشتری باید ویژگیهای داشته باشد.
 
 
با راه اندازی داروخانه اینترنتی دیجی دارو (digidaroo) امید آن میرود تا مشتریان محترم با صرف کمترین هزینه در وقت خود بتوانند اجناس مورد نظر خود را بررسی و مقایسه کرده و آن را خریداری نمایند. این سایت داروسازهایی را جهت ارائهی مشاورهی آنلاین در جهت نسخههای مورد نیاز و سوالات متداول مشتریان استخدام نموده است. داروخانه اینترنتی شیدر از کامل ترین پایگاه های اطلاع رسانی محصولات داروخانه ایی می باشد و امکان خرید محصولات داروخانه ای به غیر از دارو را بدون محدودیت زمان و مکان در سراسر کشور برای مشتریان فراهم کرده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا(کرونومی) به نقل از تجارت نیوز، در روزهایی که روزانه چند ده هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا میشوند و چند صد نفر نیز جان خود را از دست میدهند، فعالیت داروخانههای آنلاین در روزهای اوج گیری پیک پنجم کرونا در کشور ضروری به نظر میدهد. اخلاقی، مدیر داروخانه آنلاین مثبت سبز به تجارتنیوز گفت: هیچکدام از داروخانههای آنلاین اجازه فروش داروهای با نسخه را ندارند، و داروخانههایی که اقدام به فروش کردهاند کاملا بدون مجوز سازمان غذا و دارو فعالیت میکنند. داروخانه اینترنتی بی نسخه به عنوان کاملترین داروخانه کشور از لحاظ موجودی است که تا به امروز حدود بیش از ۴ هزار دارو در این داروخانه موجود است که سفارشات ثبت شده در تهران در کمتر از ۳ ساعت به دست خریدار میرسد. 
 
اگر نیاز به خرید آنلاین دارو داشتید، به سادگی می توانید با مراجعه به وب سایت نیازیتو اقدام به ثبت سفارش داروهای مختلف کنید و از آن طریق با ارائه نسخه های مربوط به دریافت داروها سفارش خود را نهایی کرده و در سریع ترین زمان ممکن آنچه میخواهید را دریافت کنید. اما همانطور که گفته شد ارائه اطلاعات مربوط به نسخه پزشک یکی از مهم ترین مسائلی است که در زمان خرید برخی از داروهای نیازمند به نسخه به آن نیاز خواهد داشت و نمی توان قوانین مربوط به آن را زیر پا گذاشت به همین دلیل همه افراد حتی متصدیان داروخانه های آنلاین نیز موظف به اجرای این دستور العمل ها هستند. همچنین بسیاری از مخاطبین ممکن است شرایط خروج از منزل و یا رفتن به داروخانه ها را نداشته باشند. مراجعه به داروخانههای آنلاین میتواند در این شرایط جهت تسهیل خرید محصولات داروخانهای بسیار کمک کننده باشد. داروخانه آنلاین در تمامی روزهای سال به صورت 24 ساعته آنلاین بوده و در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید احتیاجات خود را با کمک آن رفع کنید. در این روزهای سخت که مهمانی ناخوانده به اسم کرونا, اکثر ما را خانه نشین کرده بی شک کسب و کارهای اینترنتی میتوانند کمک شایانی برای رفع نیازهای روزانه ی ما کنند.