زمین موردنظر به متراژ 198 متر در جاده سالکویه قرار دارد.  روستای سالکویه یکی از روستاهای زیبا و کوهپایه ای شهر لنگرود است که بواسطه نزدیکی به شهر لنگرود و ساخت وساز های جدید، امکانات رفاهی برای زندگی در این منطقه فراهم شده است. راه دسترسی به این روستا از طریق جاده لیلاکوه، جاده کومله و پارک فجر فراهم شده است. همچنین این روستا شامل دو بخش بالا سالکویه و پایین سالکویه می باشد. خرید مغازه در جاده چمخاله

 
کاربری زمین از نوع مسکونی است.  با توجه به روند رو به رشد زمین های این قسمت، خرید این زمین به جهت سرمایه گذاری پیشنهاد می شود. همچنین موقعیت مکانی این زمین به گونه ای است که اطراف آن ویلاسازی انجام شده است و از این جهت برای ساخت و ساز نیز مناسب می باشد. زمین دارای پروانه دو واحد 110 متری نیز می باشد.
 
 
لطفا برای آگاهی از قیمت به روز با مشاورین ما در ارتباط باشید. 
 
شعار ما آرمانی بیاندیشیم، آرمانی زندگی کنیم.
 
جزئیات
شناسه ملک: 5300                                            مساحت زمین (مترمربع): 184 مترمربع
قیمت کل (تومان): 2 میلیارد و 400 میلیون تومان         وضعیت: برای فروش
قیمت هر متر مربع (تومان): 13000000
 
 
زمین مسکونی به متراژ 250 متر در جاده سالکویه
زمین موردنظر به متراژ 250 متر در جاده سالکویه قرار دارد. روستای سالکویه یکی از روستاهای زیبا و کوهپایه ای شهر لنگرود است که بواسطه نزدیکی به شهر لنگرود و ساخت وساز های جدید، امکانات رفاهی برای زندگی در این منطقه فراهم شده است. راه دسترسی به این روستا از طریق جاده لیلاکوه، جاده کومله و پارک فجر فراهم شده است. همچنین این روستا شامل دو بخش بالا سالکویه و پایین سالکویه می باشد.
 
از مزایای خرید این زمین مسکونی می توان به سند دار بودن آن اشاره کرد. پروانه ساخت سه طبقه به صورت راه پله مشترک برای این زمین وجود دارد. قابل ذکر است که ساخت و سازهای جدیدی که در این منطقه انجام شده است باعث افزایش قیمت این زمین ها شده است که ارزش خرید در این منطقه را دو چندان کرده است.
 
لطفا برای آگاهی از قیمت به روز با مشاورین ما در ارتباط باشید. 
 
شعار ما آرمانی بیاندیشیم، آرمانی زندگی کنیم.
 
جزئیات
شناسه ملک: 6471                                         مساحت زمین (مترمربع): 250 مترمربع
قیمت کل (تومان): 3 میلیارد تومان                        وضعیت: برای فروش
نوع زمین: مسکونی                                         قیمت هر متر مربع (تومان): 12000000
 
امکانات
آب
برق