صورت برای انواع پوست (خشک، چرب، مختلط، حساس) مناسب است. همچنین برای جوانسازی، افزایش شادابی و به تاخیر انداختن روند پیری پوست سالم استفاده می شود

.

مطالبات چشم
افراد مختلف به دلایل مختلف به جلو حرکت می کنند. برخی از افراد می خواهند از شر جوش های سر سیاه خلاص شوند و برخی دیگر به دنبال جلوگیری از جوانی و پیری پوست هستند. این روش تمام این الزامات را برآورده می کند.
روش درمان صورت چیست؟
اصولاً فیشال صورت برای پوست صورت و گردن یک رژیم درمانی چند مرحله ای است که شامل مواردی مانند پاکسازی، لایه برداری، آبرسانی و تغذیه است. به همین دلیل بلافاصله پس از انجام آن، پوست کاملاً شاداب، روشن و جوان به نظر می رسد. فاطمه حبشی
به طور معمول، این روش درمانی با مشاوره برای تعیین نوع پوست و عادات مراقبت از پوست شما شروع می شود.
 
اقدامات درمانی
اولین قدم تمیز کردن صورت است. ابتدا مواد آرایشی و سپس سلول های مرده از روی پوست پاک می شوند. تمیز کردن حرفه ای بستگی به وضعیت پوست دارد، چه جوش، جوش سرسیاه، منافذ باز، چربی اضافی و غیره.
از جمله چیزهایی که در صورت کار می کنند، فرکانس بالا. هیدرودرما، ماسک ال ای دی روشن کننده پوست (نور درمانی) و قلم پلاسما را می توان نام برد.
 
فرکانس بالا
فرکانس بالا یک روش محبوب در مراقبت از پوست است زیرا بر بسیاری از عوامل مانند آکنه، منافذ باز، خطوط ریز و چین و چروک زیر چشم تأثیر می گذارد و درمان می کند. فرکانس بالای صورت (فرکانس بالا) با استفاده از الکترود شیشه ای روی سطح پوست پخش می شود. این امواج با فرکانس بالا باعث افزایش جریان خون، افزایش سطح کلاژن و الاستین می شود.
 
هیدرودرمی
هیدرودرما برای اکسیژن رسانی و تقویت سلول های پوست ساخته شده است. هیدرودرما به میزان مساوی مرطوب کننده و آبرسان است. پس از لایه برداری، سطح پوست با یک سرم مرطوب کننده پوشانده می شود. آبرسانی چین و چروک را کاهش می دهد، رنگ پوست را روشن می کند و آکنه را درمان می کند.
نادی روی درم
رولر درمای صورت به روشی مشابه میکرونیدلینگ عمل می کند، اما شدت کمتری دارد و کمتر تهاجمی است. این روش به تحریک پوست برای تولید کلاژن کمک می کند.
فایده صورت چیست؟
تنها با یک جلسه می توانید به چندین درمان و اهداف مراقبت از پوست دست یابید.
پوست را از آلودگی های محیطی و رادیکال های آزاد پاک می کند
ماساژ صورت باعث ایجاد حس آرامش و رهایی از استرس می شود.
جوانسازی، کاهش چین و چروک، شادابی و درخشندگی پوست
از بین بردن آسیب های پوستی و بهبود گردش خون
دانه های سر سیاه، سر سفید و منافذ باز را از بین ببرید
لیفت و سفت کردن پوست
درمان گودی، تیرگی و پف زیر چشم.
پوستی صاف و یکدست
 
چه زمانی برای چشم باید مراجعه کرد؟
از آنجایی که بازسازی سلولی در افراد مختلف در زمان های مختلف اتفاق می افتد، فاصله زمانی جلسه ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد. با این حال، به طور کلی توصیه می شود این کار را یک بار در ماه انجام دهید. اگر پوست حساسی دارید، می توانید هر 6 هفته یکبار درمان داشته باشید. انواع مختلفی از درمان‌های صورت وجود دارد که هر کدام متناسب با اهداف درمانی خاص شما هستند.
 
بهترین مرکز پوست صورت
برای انجام فیشال به مراکزی مراجعه کنید که معتبر هستند و این کار توسط افراد متخصص و متخصص انجام می شود.